Nimbus İç Mimarlık, 10 yılı aşkın süre deneyime, hem cesur hem de ayırt edici özelliklere sahip, iç mimarlarıyla ve üretim ekipleriyle Türkiye de bulunan en büyük iç mimarlık firmalarından biridir.
Türkiye pazarından dünyaya açılan bir yapıya sahibiz. Bugün Avusturya, Hollanda, Almanya, Portekiz ve Fransa en büyük, Mozambik, Maputo, Kenya gibi ise yeni pazarlar oluşturarak yolumuza devam ediyoruz. Avusturya da yaptığımız Cafe projeleri ile bu yıl projesini ve imalatını tamamladığımız 20 ye yakın mekanla liderliğe koşuyoruz.
Nimbus sadece bir marka değil Nimbus bir yaşam standart merkezi olarak imalat ve projelendirmeleriyle insanların hayatlarına kolaylıklar ve lüks katıyor.
Nimbus İç Mimarlık Hafele Concept Tasarım Noktası Afyonkarahisar da tek nokta.
Zarif tasarımları, çağdaş bir mimari dili en son yenilikler ve teknolojilerle iç içe geçiriyor, geçmişe saygı duyuyor ve geleceği tanıyor. İster doğal ahşabın dokusu ister camın veya açıkta bulunan ham çeliğin ayırt edici uygulaması olsun, Nimbus İç Mimarlık çalışmaları, sıcaklık ve sürgülü işlevsellik sağlayan mekanlar yaratma konusunda sürekli bir farkındalığı ifade ediyor.
Çok yetenekli ve gerçekten benzersiz bir vizyonu ile mimarlık ve tasarım ekibinin çalışmalarının genişliği, Nimbus İç Mimarlık hem yerel hem de uluslararası olarak son derece saygın ve aranan bir firma haline getiriyor.
Nimbus Architectural, we have been working with over 10 years of experience with a passion to create buildings that are both bold and distinctive, yet sensitive to their surroundings and the people living in them.
I continue to push expectations by working closely with customers and their surroundings to create buildings and interiors that resonate with individuality.
Its elegant designs intertwine a contemporary architectural language with the latest innovations and technologies, respect the past and know the future. Whether it's the texture of natural wood, the distinctive application of glass or exposed raw steel, Nimbus Architectural's work expresses a constant awareness of creating spaces that provide warmth and sliding functionality.
The breadth of work of its architectural and design team, with its multi-talented talents and a truly unique vision, make Nimbus Architectural a highly respected and sought-after firm both locally and internationally.
Back to Top