EKİP/ TEAM

Scroll down to see more

EKİP/ TEAM

Scroll down to see more

Yunus Emre Çaylı - İnşaat Mühendisi
Merhaba;
1993 yılında Afyonkarahisar’da doğdum. İlk ve ortaöğretim sonrası lise eğitimimi Kocatepe Anadolu Lisesi'nde, Lisans eğitimimi ise Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamladım. 06/2017 -- 12/2019 yılları arasında Afyonkarahisar Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğünde statik proje müellifi inşaat mühendisi olarak, 06/2020 -- 11/2023 tarihleri arasında Alp İnşaat firmasında şantiye şefi inşaat mühendisi olarak görev yaptım ve bu süreçte Lilyum Park, Lavinya Gold ve Saklıbahçe Villaları gibi büyük projelerin yapımını gerçekleştirdim. Projecilik, şantiye şefliği, ince işlerin takibi ve müşteriye özel tasarım ve uygulamalar konusunda öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açık birisi olarak 11/2023 tarihi itibariyle artık bende Nimbus İç Mimarlık ekibine katıldım. Bu sayede kendimi sadece bir şantiyeye bağlı kalmaksızın her alanda geliştirebileceğimin bilincindeyim. Çalışma esnasında iş arkadaşlarımız ile keyifli, kaliteli ve öğretici zaman geçirmekteyiz. Yaptığımız işin zorluğunun farkında olarak ve hata yapma lüksümüzün olmadığını bilerek kusursuza yakın iş ve işçilik yapmak için yılmadan ve yorulmadan çalışmaktayız. Müşterinin yüzündeki gülümseme bizim için en büyük mutluluk olmakla birlikte ne kadar güzel bir ekibe de sahip olduğumuzun göstergesidir. Yaşadığınız mekanlara sihirli dokunuşlar yapmamızı isterseniz, sizleri de Nimbus İç Mimarlık Ofisimize bekleriz.
Feyza Nur GENÇELLİ - İÇ MİMAR
Merhaba;
ben Feyza Nur GENÇELLİ. 25.04.2002 tarihinde  Afyonkarahisar’da doğdum. 2019 yılında Selçuk Üniversitesi İçmimarlık bölümün de eğitimime başladım. 2023 yılında bölüm ve fakülte ikincisi olarak mezun oldum . 2022 yaz stajı yaptığım Nimbus içmimarlıkta mesleğim hakkında bir çok şey öğrendim. Gelecek iş tecrübelerimi bu sektör alanında uzman firmalar ile kazanmak isteğimden dolayı 2023 yılında Nimbus ailesine katıldım.
Halil KARAKAYA - Mağaza Yöneticisi
Merhaba;
1977 yılı Afyonkarahisar doğumluyum.
1999 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimini tamamladım. Dinamizmi olan, sürekli gelişen, yeniliğe açık olan, yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı projelere imza atan Nimbus ailesine 2021 yılında katıldım.

Hülya GÜMÜŞ - İÇ MİMAR
Merhaba; 
ben Hülya GÜMÜŞ. 25 Şubat 2000 tarihinde Ordu’ da doğdum. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunuyum. 2022 Aralık ayın da NIMBUS İÇ MİMARLIK ofisinde iç mimar olarak çalışmaya başladım. Ofisin dinamik ve genç yapısı, çalışma ortamını daha verimli kılıyor. Çalıştığım süre zarfında namütenahi bir bilgi birikimine maruz kaldım ve bu durum da benim gerek kişisel gerek sosyal birikimime katkı sağladı ve sağlamaya da devam ediyor.
Muhammed Kocabıyık - İÇ MİMAR
Merhaba; 
ben Muhammed Kocabıyık 1998 tarihinde Afyonkarahisar da doğdum. Afyon Kocatepe Üniversitesi Mimarlık ve şehir planlama - Mimari restorasyon bölümü mezunuyum. Sektörde alanında uzman firmalarda tecrübe edindim , Nimbus ailesine 2023 Temmuz ayında katıldım. Hedefim araştırarak ve tecrübe birikimime devam edip sektörde daha iyi hizmet vererek sizlerin hayalleri olan yeni mekanları tasarlamaktır.
Nazmiye ÇALIŞIR - İÇ MİMARİ TASARIMCISI
Merhaba;
ben Nazmiye ÇALIŞIR 2001 Yılında Afyon’da doğdum. İlk ve ortaöğretimi Afyon’da tamamladım.2019 yılında İEMTAL’nde İç Mekan Dekorasyon bölümünden mezun oldum.2022 yılında Burdur MAKÜ TBMYO İç Mekan Tasarımı bölümünden mezun oldum. Aynı yıl 3ds Max, Autocad vb. programların eğitimini alarak iç mimari alanlarında çalışmalarıma başlayıp tasarım ve 3 boyutlu görselleştirme üzerine yurt içi ve yurt dışı bir çok projede yer alarak meslek hayatıma yön verdim. 2023 yılında Nimbus İç Mimarlık ekibine katıldım. Kendimi araştırmacı, yeni fikirlere açık, özenli ve sorumluluk sahibi biri olarak tanımlayabilirim. Projelerimi yaparken her türlü detayı irdelemeye özen gösteririm. Tasarım tecrübelerimi ve iç mimariye olan ilgimi sizler için harmanlayarak içerisinde bulunmaktan keyif aldığım bu dinamik ve ufku açık ekip arkadaşlarımla yeni mekanlar yaratmayı sabırsızlıkla bekliyorum.
Back to Top