EKİP/ TEAM

Scroll down to see more

EKİP/ TEAM

Scroll down to see more

Şükran KAYA PINAR - İç Mimar
26.02.1998 yılında Konya Beyşehir ilçesinde doğdum. 2016-2020 yılları arasında Konya KTO Karatay Üniversite İçmimarlık bölümünün de okudum. 2021 yılından beri Nimbus İç Mimarlık ailesiyle birlikteyim. 
Halil KARAKAYA - Mağaza Yöneticisi
Merhaba;
1977 yılı Afyonkarahisar doğumluyum.
1999 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimini tamamladım. Dinamizmi olan, sürekli gelişen, yeniliğe açık olan, yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı projelere imza atan Nimbus ailesine 2021 yılında katıldım.


Nazmiye ÇALIŞIR - İÇ MİMARİ TASARIMCISI
Merhaba Ben Nazmiye ÇALIŞIR 2001 Yılında Afyon’da doğdum. İlk ve ortaöğretimi Afyon’da tamamladım.2019 yılında İEMTAL’nde İç Mekan Dekorasyon bölümünden mezun oldum.2022 yılında Burdur MAKÜ TBMYO İç Mekan Tasarımı bölümünden mezun oldum. Aynı yıl 3ds Max, Autocad vb. programların eğitimini alarak iç mimari alanlarında çalışmalarıma başlayıp tasarım ve 3 boyutlu görselleştirme üzerine yurt içi ve yurt dışı bir çok projede yer alarak meslek hayatıma yön verdim. 2023 yılında Nimbus İç Mimarlık ekibine katıldım. Kendimi araştırmacı, yeni fikirlere açık, özenli ve sorumluluk sahibi biri olarak tanımlayabilirim. Projelerimi yaparken her türlü detayı irdelemeye özen gösteririm. Tasarım tecrübelerimi ve iç mimariye olan ilgimi sizler için harmanlayarak içerisinde bulunmaktan keyif aldığım bu dinamik ve ufku açık ekip arkadaşlarımla yeni mekanlar yaratmayı sabırsızlıkla bekliyorum.
Hülya GÜMÜŞ - İÇ MİMAR
Merhaba, ben Hülya GÜMÜŞ. 25 Şubat 2000 tarihinde Ordu’ da doğdum. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunuyum. 2022 Aralık ayın da NIMBUS İÇ MİMARLIK ofisinde iç mimar olarak çalışmaya başladım. Ofisin dinamik ve genç yapısı, çalışma ortamını daha verimli kılıyor. Çalıştığım süre zarfında namütenahi bir bilgi birikimine maruz kaldım ve bu durum da benim gerek kişisel gerek sosyal birikimime katkı sağladı ve sağlamaya da devam ediyor.
İbrahim TAŞDEMİR - İÇ MİMAR
Merhaba ben İbrahim TAŞDEMİR. 20.08.2000 tarihinde Afyonkarahisar’da doğdum. İlk ve ortaöğretimi Afyonkarahisar’da tamamladım.  2019 yılında AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümün de eğitimime başladım. 2023  Yılında Nimbus İç Mimarlık bünyesinde çalışmaya başladım. Ofis ortamındaki iletişim ve yardımlaşma sayesinde Nimbus İç Mimarlık ofisi biz çalışanlarına  bir aile sıcaklığı katmaktadır.  Ofisimiz genç dinamik ve ufku açan tasarım anlayışı ile çalıştığı için her zaman biz çalışanları daha ileri götürmeye ve bilgi birikimi ile bizleri daha da geliştirmeyi amaçlıyor.
Back to Top